2014 Dekorasyonda Renk Trendleri

nilufer

Yazarın şu ana kadar yazılmış 30 makalesi bulunuyor.
  • 12 Şubat 2014
  • 1.227 kez görüntülendi.

2014 Dekorasyonda Renk Trendleri

2014 yılına giriş yapmamızla birlikte moda dünyasının da hızla hayatımıza etkilerini görebiliyoruz. Bu noktada hayatın her alanı etkilenirken, evlerin ve dekorasyonun etkilenmemesi söz konusu dahi olamazdı. 2014 yılında evlerde karşımıza çıkacak trend renkler ise geçen seneye nazaran bir hayli değişmişe benziyor. Bu yüzden bir kaç faydalı bilgiyi öğrenmek işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

2014 dekorasyonda renk trendleri genel hatlarıyla canlı renklerden oluşuyor. Hatta öyle bir seneyi yaşıyoruz ki canlı ve hareketli renklerin iç içe kullanıldığına şahit olabileceğiniz. Bu noktada karar verirken biraz dikkatli olmak gerekecek. Canlı renkleri bir arada kullanırken gerekli özen ve dikkat gösterilmezse başlı başına uyumsuz bir sonuç elde etmek son derece kolay bir iş. Bu yüzden hangi renkleri birlikte kullanabileceğinizi ve ne oranda kullanmanız gerektiğini iyi düşünmelisiniz. Mesela kırmızı ve turuncu aynı anda kullanılmaya elverişli iki renktir. Bu renkler beraber kullanıldığında ortaya cidden güzel sonuçlar çıkması, herkesin göz zevkine hitap edebilecek düzeyde bir sonuç elde edilmesi oldukça basittir. Bu renklerin dışında mavi ve mor da birlikte kullanılabilir renklerdendir. Fakat biraz önce dediğimiz gibi hangisinin ne oranda kullanılacağına dikkat edilmesi gerekir.

2014 dekorasyonda renk trendleri arasında mavi rengi bir hayli ön plana çıkıyor. Maviyi ister başka bir renkle birlikte kombin yapabilir isterseniz de tek başına kullanabilirsiniz. Bu noktada maviyi tek kullanmak isteyenler mutlak surette gece mavisi ve elektrik mavisi tonlarına göz atmaları gerekiyor. Gri ise 2014 dekorasyonda renk trendleri arasında kendisine sağlam bir yer bulmuşa benziyor. Özellikle yatak odasında siyah ile birlikte kullanıldığında çok hoş sonuçlar elde etmek mümkün yada salonda açık tonda bir gri kullanmak istenilen sonuca ulaşılmasında önemli bir yardımcı olacaktır.

 

YAZARIN SON YAZILARI
2014 Dekorasyon Fikirleri - 12 Şubat 2014
Ev Fayans Modelleri - 12 Şubat 2014
Avize Modelleri - 12 Şubat 2014
Renkli Salon Dekorasyonu - 12 Şubat 2014
2014 Mobilya Dekorasyonu - 12 Şubat 2014
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci