2014 Mobilya Dekorasyonu

  • 12 Şubat 2014
  • 1.381 kez görüntülendi.
2014 Mobilya Dekorasyonu

2014 Mobilya Dekorasyonu

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde yeni evlenecek olan çiftlerin yada evini dekore etmek isteyenlerin önünde birbirinden güzel ve çok sayıda alternatifli bir liste olduğunu söyleyebiliriz. 2014 mobilya dekorasyonu konusunda zirveye ulaşılan yıl olarak tarihe şimdiden geçmiştir. Mobilya dekorasyonu son derece zorlu ve dikkat gerektiren bir konudur fakat bu yıl firmaların piyasaya sunduğu ürünler, bu zorlu süreci birazda olsa kolaylaştırmaktadır.

2014 mobilya dekorasyonu konusuna ürünleri incelemeden önce yapılması gereken ilk işlem dekore edilecek olan alanı iyi şekilde incelemektedir. Çünkü eve yada iş yerine alınacak olan eşyalar, mekanın özellikleri çerçevesinde temin edilmezse oldukça kötü bir görüntüye sebebiyet verebilirler. Bunun önüne geçmek adına ilk olarak mekanın yapısı incelenmeli, ölçüler alınmalı ve hangi tarz bir dekorasyon uygulanacağına karar verilmelidir. Bu kısmı başarı ile geçtiğiniz takdirde istediğiniz ürünü bulmak en kolay kısımdır. Çünkü 2014 yılında piyasada çok geniş bir ürün yelpazesi olduğunu sizlerde göreceksiniz. Bu yıl genellikle canlı renklerin moda olduğunu söyleyebiliriz. Uçuk pembe, petrol mavisi, kül yeşili, altın sarısı, gece mavisi ve beyaz mobilyalarda en çok kullanılan renkler arasında.

2014 mobilya dekorasyonu alanında mobilyaların tarzları ise biraz daha karışık bir durum. Bu güne kadar klasik tarz ve modern tarz birbirlerinden ayrı olarak kullanılan, yapı olarak da birbirlerinden başlı başına zıt olan ürünlerdi. Fakat 2014 yılında klasik ve modern tarzın iç içe kullanıldığını görebiliyoruz. Mobilyaların bir çoğu oyma işlemeleri ile klasik bir görüntüde iken aynı zamanda modern bir havaya sahipler. Buda tercih yaparken işleri bir hayli kolaylaştıran bir durum.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ