4 adımda oturma odası duvar dekorasyonu tüyoları!

Tahminen de mutfaktan sonra bir konutta en çok kullanılan odalardan biri de oturma odasıdır. Misafir gelsin ya da gelmesin televizyon …

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 13 Ağustos 2019
  • 1.045 kez görüntülendi.

Tahminen de mutfaktan sonra bir konutta en çok kullanılan odalardan biri de oturma odasıdır. Misafir gelsin ya da gelmesin televizyon izlediğimiz, kitap okuduğumuz, kendimizi dinlediğimiz sıkça çeşitli aktivitelerde bulunduğumuz oturma odası devranla gözümüze tıpkı gelir ve sıkıcı bir ortam oluşma yer hazırlar. Bu noktada oturma odasına yeni bir soluk getirmek ve değiştirmenin en pratik tekniği duvar dekorasyonudur. Elmaelma.com olarak oturma odasında duvar dekorasyonunuzu değiştirmenin 4 tüyosunu sıraladık!

Anıları Duvarınıza Taşıyın!

Oturma odasında sizi devir hengam güldürecek ve eskilere götürecek bir galeri zaviyesi hazırlayın. Sizi güldürecek ve hatırlamak istediğiniz anıları ayırıp küçük bir galeri zaviyesi oluşturabilirsiniz. Bu prosedür tıpkı devirde kendinizi düzgün hissetmenize motivasyonunuzun yükselmesine de yardımcı olacaktır.

Tabloların Gücünü Kullanın!

Bir duvara yeni soluk getirmenin en pratik yolu da tablolardır. Duvarlarınızı biçiminize nazaran velev sanat tablolarına velev rengarek büyük tablolarına taraf verin. İçinizi açacak stilinize nazaran tablolar edinip duvarlarınıza yan açabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Modası

Her ne kadar duvar kağıdı modasının geçtiği tez edilse de son devirlerde tanınan dekorasyon trendleri arasında tekrar uzunluk gösterdi. Velev farklı tonlarda rengarek isterseniz desenli duvar kağıtları ile duvarlarınızı kaplatabilirsiniz

Aynaların Gücü Adına!

Bir hanesi daha büyük göstermeye yardımcı olan konuta derinlik kazandıran aynalardan yardım alabilirsiniz. Üslubunuza tutarlı bir aynayı duvarlarınızda konum vererek odanıza derinlik kazandırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci