Dekorasyonda Dikkat Edilçek Hususlar

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 21 Ekim 2016
  • 1.461 kez görüntülendi.

Dönem dönem ev-ofis dekorasyonu konusunda modaya uygun olarak farklı renklerin trend olması, mobilya mağazalarında farklı markaların birbirine benzeyen ürünler sunması, benzer renk ve tonlarda salon takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları sergilediklerini görürsünüz.

Her yıl durmadan değişen dekorasyon modasının rüzgarlarına kapılmak için büyük bütçeler harcamak gerekiyor.

Değişimlerden nasiplenmek belki orta ve düşük gelirli ailelerin nasibi olmuyor ama her mevsim binlerce insan dünya evine giriyor. Ev kuruyor, evleniyorlar. Yeni evlenen çiftlerin gözü de modada oluyor.

Haliyle ister yeni evli çiftler olun ister evini yenilemek isteyen ve bunun için yeterli bütçesi olan bir aile olsun dekorasyon konusu son derece ciddi bir konudur.

Öncelikle iç duvarlar, daha sonra kapılar ve pencereler, sırasıyla aydınlatma elamanları , mermer, kauçuk ,granit döşeme, halılar alçıdan motifler, dekorasyona uygun panel ve tablolar en son mobilyalar raflar ve masa-sehpa takımları sırayla ince ince düşünülecek detaylardır.

Eğer dekorasyon konusunda kendinizi acemi hissediyorsanız bu alanda ihtisas yapmış iç mimarlar ya da mimarlara danışabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ