Renk seçin:


Eski Çekmeceleri Renkli Yapma

  • 01 Nisan 2014
  • 1.081 kez görüntülendi.
Eski Çekmeceleri Renkli Yapma

Artık eski çekmecelerimizi atmaya gerek yok. Eski çekmeceleriniz tek bir dokunuşla yeni bir çekmece haline getirebilirsiniz.

Günümüzde artık çekmecelerin eskidiği zaman hemen atma gereği duyuyoruz. Bunu artık yapmanıza gerek duymadan eski çekmecelerimizi güzel dokunuşlar yapabilirsiniz.  Evinizde duvarlarınıza yaptırmış olduğunuz duvar kağıtlarından arta kalanları kullanabilirsiniz, isterseniz duvar kağıt alabilirsiniz. Mobilya yapan veya Koçtaş gibi büyük yerlerden alabilirsiniz. Mobilya tutkalı alarak neresi eski ise oralara küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Buda Sizin eski ama atmakta istemiyorum dediğiniz çekmeceleriniz kendi becerinizle atmaktan kurtulabilirsiniz..

 

Eski Çekmeceleri Renkli Yapma konusunda istediğiniz şekilde değerlendirme yapabilirsiniz. İsterseniz kağıtla isterseniz mobilya boyasıyla boyayabilir vernikle güzel bir şekil verebilirsiniz. Genelde bu tür küçük pürüzlerde duvar kağıtları daha bir güzel duruyor. Çünkü bu duvar kağıtları ayrı bir hava vererek çekmecelerin’izin yan kısmını veya Eski Çekmeceleri Renkli Yapma konusunda daha farklı bir fikirleriniz olabilir. Bizler burada sizlere en kolay ve ucuz olan duvar kağıtları örneğini verdik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ