Ev Aksesuar Fikirleri

  • 01 Nisan 2014
  • 1.382 kez görüntülendi.
Ev Aksesuar Fikirleri

Ev Aksesuar Fikirleri

Günümüzde evlerimize küçük dokunuşlarla farkılık yaratmaya devam ediyoruz. Evimizdeki küçük bir yer içinde farklı fikirler üretmek için çaba sarf ettiğimiz doğru. Ben misal evimde farklı aksesuarlar kullanmaktan çok mutlu oluyorum. Misal dışarıda dolaşırken güzel ev aksesuarları gördüğüm zaman evimi gözümün önüne getiriyorum, hangi köşeye gider veya herhangi bir yere güzel gider diye bir göz gezdirdikten sonra almaya karar verdiğimde evimin o gözümün önüne getirdiğim köşe veya fikir hemen oraya yerleştiriyorum. Sizlerde aksesuar aldığınız vakit almadan önce evinizi gözünüzün önüne getirin ve hangisi veya hangileri daha hoş olur diye düşünün.

Ev Aksesuar Fikirleri herkes için ayrı bir fikir yürütmeyle devam eder. Bizler sizler için güzel Aksesuar Fikirleri sunmaya çalıştık.
En-güzel-evler-ev-aksesuarları-2
Yemek masanızı dekore ederken siyah beyaz kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Siyah beyaz kontrastı hem ağır bir hava verirken hem de şık görünecektir. Beyaz rengin katacağı asilliği unutmayalım.

 

En-güzel-evler-ev-aksesuarları-3

 

Evinizi süslerken kombinasyonlara dikkat etmelisiniz. Kombine olmadığı zaman bir tarafı farklı bir tarafı ayrı bir biçimde olur. Hepimiz profesyonel bir dizayn’cı olmadığımız için, deneme yanılma yöntemiyle ve göze nasıl geliyor diye bakarak kombine edeceğiz.

 

Aksesuarlarınızın şekilleri odanızın ağırlıklı şekillerine zıt olursa süslediğiniz köşe daha dikkat çekici olabilir ve daha güzel görünebilir. Örneğin yuvarlak şekillerin ağırlıklı olduğu odanıza üçgen aksesuarlar koyabilirsiniz. Daire şekli ile üçgen şekli sıkça kullanılan şekil kombinasyonlarından biridir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ