Evinizde Pötikare Dekorasyonu

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 16 Mart 2016
  • 1.520 kez görüntülendi.
Pötikare desenli kumaşlar en çok ev tekstilinde göze çarpar. Yatak odanızda kullandığınız nevresim takımını pötikareli seçebilirsiniz. Yatak odanızınızın başucuna komodin yerine, bir sehpa koyabilir, üstünü de pötikareli bir örtüyle süsleyebilirsiniz.

Evinizin duvarlarını ekoseli kağıtlarla kaplayabilirsiniz. Gözünüzün yorulmaması, odanıza karmaşık bir hava katmaması için ekoseli kağıtlarla kapladığınız odanızın mobilya seçiminde sade, keskin hatlı ve tek rengin hakim olduğu mobilyaları tercih edebilirsiniz. Ekoseli duvarınıza astığınız tek renkli modern bir saat duvarınızda hoş durabilir. Ayrıca, koltuk yastıklarınızı duvarınızdan farklı renkteki ekoseli bir kumaşla kaplayabilirsiniz. Kapladığınız yastıklar odanıza sıcak bir hava katacaktır.

Ekoseli duvarların gözünüzü yoracağını düşünüyorsanız, duvarlarınızı tek bir renge boyayıp, ekose desenin hakim olduğu mobilyaları seçebilirsiniz. Düz renge boyanmış bir odada kullanacağınız ekose kaplamalı koltuklar dikkat çekecektir. Ekose kaplamalı koltuklar aynı zamanda odanızı monoton bir görüntüden kurtaracaktır.

Kullanacağınız ekoseli bir masa örtüsü ile mutfağınıza hareket kazandırabilirsiniz. Eğer ekoseli bir masa örtüsü kullanacaksanız, tabaklarınızı yuvarlak formlu ve tek renk seçmeye özen gösterin.

Evinizde Pötikare Dekorasyonu Evinizde Pötikare Dekorasyonu-1 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-2 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-3 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-4 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-5 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-6 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-7 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-8 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-9 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-10 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-11 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-12 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-14 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-15 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-16 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-17 Evinizde Pötikare Dekorasyonu-18

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci