Hanede Tesirli ve Süratli Bronzlaşma Sprey Imalatı Tanımı

Konut prodüksiyonu doğal bronzlaştırıcı sprey hazırlayabilirsiniz. Bronzlaşma için her ne kadar birinci akla gelen güneşlenme olsa da güneşten …

  • 07 Ağustos 2019
  • 590 kez görüntülendi.
Hanede Tesirli ve Süratli Bronzlaşma Sprey Imalatı Tanımı

Konut prodüksiyonu doğal bronzlaştırıcı sprey hazırlayabilirsiniz. Bronzlaşma için her ne kadar birinci akla gelen güneşlenme olsa da güneşten gelen zararlı ışınlardan korunmak son kademe zordur. Velev birçok devir güneşlenme ile bronzlaşma istenirken cilt lekeleri, ciltte erken yaşlanma, kuruma ve velev yanıklar bile oluşmaktadır.

Güneşsiz hanede bronzlaşmak için iki farklı yol vardır. Birincisi piyasada bulunan güneşsiz bronzlaşma kremleri kullanmak, ikincisi ise doğal formüllerle güneşsiz bronzlaşmaktır. Birincisinin kimyasal içerikli olduğu düşünüldüğünde birçok kişinin neden doğal içerikli mesken imalatı karışımlar aradığı kolaylıkla anlaşılır. İşte hanede yapabileceğiniz külliyen doğal tarifler;

Tesirli ve Süratli Bronzlaşma Spreyi

Tesirli ve süratli bronzlaşma için kakao yağı ile meskende bronzlaşma spreyi hazırlayabilirsiniz. Karışım için gereçler;

  • Kakao yağı
  • Havuç yağı
  • Tarçın yağı

Yukarıdaki gereçleri 1 adet cam sprey şişesine alarak karıştırın. Birebir nispette kakao ve havuç yağını karıştırarak hazırladığınız bronzlaştırıcıya 4-5 damla kadar tarçın yağı ekliyoruz. Kakao ve havuç yağının bronzlaştırıcı tesirinin yanında tarçın yağının da leke giderici tesiri sayesinde pürüzsüz bir bronzluğa sahip olabilirsiniz.

Hazırladığınız karışımı güneş kreminizi sürmeden yarım saat evvel cildinize hafif masaj yaparak uygulayın. Karışımı mütemadi kullanarak bronzluğun kalıcılığını artırabilirsiniz. Günde birkaç kere kullanmanızda rastgele bir sakınca yoktur.

Havuçlu Bronzlaştırıcı Sprey

Güneşsiz cilt bronzlaştırma için meskende kolaylıkla hazırlayabileceğiniz en yalın tanımlardan biri de havuçlu bronzlaştırıcı spreydir. Birinci olarak 3-4 adet havucu rendeleyerek cam bir kavanoza alın. Kavanozun boş kalan kısmı doluncaya kadar zeytin yağı ek edin. Yarım litrelik bir kavanoz kullanmanız ülküdür. Kavanozu 5 gün buzdolabından beklettikten sonra dışarı çıkartıp 1 günde dışarıda bekletin. Elde ettiğiniz karışımı süzgeçten geçirerek öbür bir kaba alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz aktifliği artırmak için üzüm çekirdeği, ceviz yağı, kakao yağı üzere büsbütün doğal yakları da karışımınıza ekleyebilirsiniz.

Son olarak şunu da belirtelim ki konutta bronzlaştırıcı yapmanız için verdiğimiz tarifler sizleri daha şık pürüzsüz bir bronz imaja kavuşturmak için tesirlidir. Bu karışımların güneş himaye özelliği olmadığından güneşe çıkarken güneş hami kullanmanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci