Hızlı ve Kolay Banyo Dekorasyon Fikirleri

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 388 makalesi bulunuyor.
  • 30 Mayıs 2020
  • 73 kez görüntülendi.

Tarihli banyonuza girmeyi ve bir değişim hayalini kurmayı seviyorsanız, ucuz ve yapılması kolay olan basit bir banyo dekorasyon fikirleri listemiz var.

Bir banyo makyajı için yapabileceğiniz en önemli proje bir aydınlatma yükseltmesidir. Bir İsveçli bir çalışma , doğru renk ile eşleştirilmiş olduğu aydınlatma, tespit ruh etkiler. Aydınlatmanızı değiştirmek kolay ve uygun fiyatlı olabilir, ayrıca küçük bir banyonun daha büyük ve daha güzel görünmesini sağlar.

Eski aydınlatma armatürleri ve floresan aydınlatma, cildinize çekici olmayan gölgeler ve renk tonları verir. Bir armatürü değiştirmek mümkün değilse, ampullerinizi parlak, güneşli bir günde ışık renginin sıcaklığına sahip yeni floresan ampullerle yükseltebilirsiniz.

Banyonuzun aydınlatma kalitesini yükselttikten sonra, boya bir sonraki hızlı ve kolay güncellemedir. Duvarlar gibi geniş yüzeyler için açık renkler seçin ve vurgular için daha koyu, daha zengin tonları kaydedin. Boyamadan önce renk seçimlerinizin yeni aydınlatmanızda nasıl göründüğünü kontrol edin, çünkü renk sıcaklığı bir rengin gölgesini değiştirebilir.

Taze Banyo Boyası

Duvarlarınızı mükemmel renklerle boyayarak banyo duvar dekorunuzu geliştirin. Açık renkler küçük bir banyonun daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Koyu veya canlı renkler, her boy banyoya dramatik bir dokunuş katar.

Artık nemle mücadele etmek için banyoda parlak boya seçmek gerekmiyor. Boya dükkanından küflenmesini önlemek için mat boyaya bir katkı maddesi karıştırmasını isteyin.

Duvarları boyayarak durmayın – bir yumurta kabuğu veya yarı parlak boya satın alın ve dolapları da boyayın!

Eşsiz Aydınlatma Armatürleri

Eski aydınlatma armatürlerini değiştirmek banyo dekorunuzu değiştirebilir. Mağazalarda ve çevrimiçi olarak çok çeşitli uygun fiyatlı aydınlatma armatürleri bulunmaktadır.

Unutmayın, büyük elektrik projeleri en iyi profesyonellere bırakılır. Ancak, bazı rehberliklerle, aydınlatma armatürlerini kapatmak, bir günde yapabileceğiniz kolay bir DIY banyo projesidir.

Toz odası aydınlatmanızı değiştirirken trendleri denemekten korkmayın. Modern banyo aydınlatması, bir odada ışığı yayan asılı kolye ve ışık çubuklarını içerir. En fazla enerji tasarruflu oldukları ve banyonuza fazladan ısı eklemedikleri için LED aydınlatma armatürlerini seçmek akıllıdır.

Banyo Duvar Sanatı

Banyonuzdaki boş duvarlara bakmanıza gerek yok. İşlenmiş kanvas baskılar suya dayanıklı ve ekonomiktir. En iyi görsel etkiyi elde etmek için büyük boyutlara gidin. Benzersiz bir görünüm için, yerel bir yazıcının favori bir fotoğrafı özelleştirilmiş duvar resimlerine üflemesini sağlayın. Günümüzde, özel yazıcılar kanvas baskılar oluşturabilir ve hatta su geçirmezlik için lamine edebilir.

Banyo dekorasyon fikirlerini sanat için beyin fırtınası yaparken, bir tuval baskısının ötesinde düşünün. Deniz yıldızı veya sepetler gibi favori nesnelerin bir duvar galerisi, banyo duvarlarınızı süslemek için kişisel ve canlandırıcı bir yol olabilir.

Donanım ve Musluk Yükseltmeleri

İşte hızlı ve kolay bir banyo dekorasyon fikri – banyonuzun donanımını değiştirin.

Yeni çekmece çekmeleri, havlu çubukları, tuvalet kağıdı tutucusu ve musluk, banyonuzun görünümünü tamamen değiştirecektir. Banyo armatürlerinizi değiştirmek tezgahınızın tekrar taze görünmesini sağlayabilir. Özellikle 1978 dolaylarında altın pirinçle “süslenmiş” küçük bir banyonuz varsa.

Değiştirme, eski donanımı söküp çıkarmak ve yenisini eklemek kadar basittir. Bu projeyi hızlı ve kolay tutmak için, özellikle de vida gerektiren çubuk tarzı çekmece çekimlerinde eski donanımı benzer boyutta vida deliği aralığıyla değiştirdiğinizden emin olun. Dolapları ve duvarları daha az yeni delik açacaksınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ