Le Creuset Başka Bir Büyük Fabrika Satış Geçiriyor

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 29 Mart 2018
  • 924 kez görüntülendi.

Eğer yapamaz geri Kasım ayında Le Creuset sonbahar fabrika satış katılmak için kendinizi bulduysanız, Fransız kahve markası birlikte henüz bir hafta süren alışveriş oturumu koyarak olduğunu bilmek mutlu olmalısın — ama bu sefer, marka Denver’a gidiyor.

Geçen yılki üç günlük satış yeri Nashville Eylül ayının son hafta sonu aldı. Olay Le Creuset geri Charleston ikinci bir kez daha sonra sonbaharda getirdi o kadar popüler olmaya başladı. Şimdi, Hollandalı fırınlar ve dökme demir tavalar gibi Le Creuset zımba her türlü satın almak mümkün olacak nerede satışı — batıya doğru yola çıktım.

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

Sadece Fransa’dan! 4 1/2 qt. (Bugünün özel değer) @öğrencilerin özel #TSV şef süs Fırın bu Çarşamba! Daha fazla bilgi için bizden ayrılmayın…

Bir post tarafından paylaşılan Le Creuset (@lecreuset) Dec 4, 2017 7:52am PST

İlk satış Cuma günü gerçekleşecek, 4 saat 9 Denver Ulusal Batı kompleksinde 7 arası Olabilir. Cumartesi oturumu ve pazar sabah saat 6 ile 10 arası satış resmi olarak Cuma günü başlaması değil Ama, özel erken alışveriş olayı Perşembe günü yapılacak, 3 saat 3 saat 6 da Alışveriş yapabilir avantajı, her alışveriş oturumu sırasında tüm tencere özel indirim almak mümkün olacak, ve gelirin tüm Mutfak Sanatları ve yerel kar amacı gütmeyen kuruluş, Proje Melek Kalp Johnson & Wales Üniversitesi yararlanacak 9: 00 dan 18: 00’a kadar çalışacak.

Tüm bunlar bir rüya gibi geliyor, ama sadece her alışveriş oturumu bazıları için ücret olacaksın bilet gerektirir unutmayın eminim. Perşembe günü erken kuş gün alışveriş için, Cuma günü biletler sadece 10 $geri koyacaktır olsa 25 $için bir bilet satın almak zorunda kalmayacaksınız. Biletleri-Cumartesi ve Pazar günü hazırlamış, tüm müşteriler ön sürece-kayıt online.

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

Tabii ki, Denver’a sadece indirimli mutfak eşyaları almak için yolculuk yapmak istemiyor herkes için, her zaman üzerinde Le Creuset parçaları kaydetmek için çalışıyorsanız Amazon atla. Bu 1.5 qt alabilirsiniz. perakende fiyatı $60 için dökme demir tava.

SATIN al Le Creuset İmza Emaye Dökme Demir 1.5 qt. Yuvarlak Braiser, 14,95 $

Ayrıca bu 9 x 12. şu anda 40 $orijinal fiyatından satılmaktadır yemek pişirme.

SATIN al Le Creuset Heritage Taş 12 x 9 in. Dikdörtgen Yemek Pişirme, $ /

Bilet ve Le Creuset fabrika satış hakkında daha fazla bilgi için, resmi etkinlik sayfasını ziyaret edin.

Leziz:


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ