LOUIS VUITTON’UN İLK UNISEX PARFÜM KOLEKSİYONU

Her şişesinde yaz mevsiminden bir koku taşıyan yeni Les Colognes parfüm koleksiyonu, Louis Vuitton’un ilk unisex kokuları! Geçtiğimiz Perşembe …

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 05 Ağustos 2019
  • 299 kez görüntülendi.

Her şişesinde yaz mevsiminden bir koku taşıyan yeni Les Colognes parfüm koleksiyonu, Louis Vuitton’un ilk unisex kokuları! Geçtiğimiz Perşembe günü, hiç beklenmedik bir ürün ile karşımıza çıkan ünlü Fransız marka, üç tane unisex parfüm satışa sundu. 

Sun Song Parfümü (Louis Vuitton)

Markanın parfüm tasarımcısı Jacques Cavalier Belletrud tarafından tasarlanan parfümler, Kaliforniya kıyılarından ilham aldı. Kaliforniya’nın bahçelerini, okyanusunu ve ışıltılı gökyüzünü üç şişeye sığdıran Louis Vuitton ile kokumuz yaza hazır!

Cactus Garden Parfümü (Louis Vuitton)

Canlı sarı bir şişede olan ‘Sun Song’ adlı parfüm turunçgil ve limon notaları taşırken, yeşil şişedeki ‘Cactus Garden’ parfümü egzotik tropik çayları ve bergamotun muhteşem karışımı. Eğer bunlar da yetmiyorsa, kristal mavili şişedeki ‘Afternoon Swim’ parfümü, portakal, mandarin ve zencefil notaları ile sizi serin sulara taşıyor.

 Afternoon Swim Parfümü (Louis Vuitton)

Üstelik Louis Vuitton sizi sadece bu büyülü kokular ile cezbetmiyor! Ünlü sanatçı Alex Israel tarafından tasarlanan parfüm kutularını da şık dekorasyon objeleri olarak kullanabilirsiniz!

Les Colognes Parfüm Koleksiyonu (Louis Vuitton)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci