Prens Harry Ve Meghan Markle – Royal Düğün Hatıra Çin Nihayet Kullanılabilir

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 325 makalesi bulunuyor.
  • 29 Mart 2018
  • 528 kez görüntülendi.

Prens Harry ve Meghan Markle düğün iki aydan az bir süre kaldı ve Kraliyet Koleksiyonu sadece resmi Çin onların olayı anmak için ortaya koydu.


Getty Images Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

Desen bir taç Prens Harry ile birlikte beyaz kurdele ile bağlanmış olan Meghan Markle monogram, yukarıdaki özellikleri. Sınır tasarım mutlu çift, 19 Mayıs’ta evlenecek St. George Şapeli’nde ortası-13. yüzyıl Gilebertus kapıları” ile “ilham kaynağı oldu. Markle ilk adı Rachel ise, monogram ilk onun için bir “M” vardır.

royal wedding china
Getty Images

Tasarım 49, 35 (£) hap kutusu ve tabak (£) (£39) tankard üzerinde şu anda kullanılabilir. (£19.95) iki ek öğe, 25 (£) bir kupa ve minyatür bir kupa yakında geliyor.

Tüm satış tutar ve Kraliyet Sanat Koleksiyonu destekler, ve Kraliçe konutları kamu açıklıklar yöneten Kraliyet Koleksiyonu Güven, kayıtlı bir hayır kurumu yararına.

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

Eğer bir tankard kahve yudumlarken, Kraliyet koleksiyonu dükkan uluslararası teslim ediyor, kendi evinizin konforunda düğün izlemek isteyecekseniz, ama önemli bir ücret talep ediyorlar. ABD ve Kanada için nakliye 25 pounddan.

Royalcollectionshop üzerinde tam bir çizgi dükkanı.A. Ş.İngiltere.

Town & Country BİZDEN:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ