Temelde Bahar Yapmak 6 Hava Temizleme Tesisleri İçin Temizlik

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 29 Mart 2018
  • 941 kez görüntülendi.

1 Kauçuk Bitki air cleaning plants 
Amazon

Bir odada dramatik bir vurgu olmasının yanı sıra, kauçuk bitkiler havadaki toksinler kaldırmak ve tropikal hastalıklar ve parazitler ile mücadele edebilir. Çalışmalar, temizlik malzemeleri ve mobilya bulunan hava, formaldehit kaldırmak için bitki yeteneğini kanıtladı.

VanZile sadece nemli bir kağıt havlu ile sık sık gözenekleri optimal hava temizleme için açık tutmak için yaprakları silerek önerir.

$31.08, Costa Çiftlikleri

Şimdi Dükkanı

2 Boston Fern air cleaning plants
Amazon

Bu yemyeşil şeye bak! Eğrelti formaldehit kanser hücrelerinin baş ağrısı, nefes darlığı ve büyümesine neden olan, ksilen ve Toluen gibi sık kullanılan hava kirleticileri kaldırma için harika. Boston fern de kapalı nem yükselterek kış kuruluk ile savaşır.

$34, Bahçe Malları Bölge

Şimdi Dükkanı

3 Hurma air cleaning plants
Amazon

1989 NASA bir çalışma Spa, Planın en güçlü hava-arındırıcı bitkiler, özellikle formaldehit kapalı bir ortamdan kaldırmak için kabiliyetini ilan etti.

$26.11, Costa Çiftlikleri

Şimdi Dükkanı

4 Barış Lily air cleaning plants
Amazon

Barış Lily güzel değil sadece, VanZile hava filtresi için bir “güç” diyor. Lily kapalı havadan benzen, formaldehit, tri-(TCE) chloroethylene, ksilen, Toluen, amonyak ve filtre NASA göstermektedir. Bu toksinler kanseri baş ağrısı, solunum problemleri ve artan bir risk neden olabilir.

Barış Lily de alerji, astım ağırlaştırıyor ve VanZile küf büyümesini azaltmak için banyoda bir kaç yerleştirerek önerir havadaki küf kaldırabilirsiniz.

$27.82, Kurt Weiss Seralar

Şimdi Dükkanı

5 Yılan Bitki air cleaning plants
Amazon

Yılan Bitkiler, geçen yüzyıl boyunca Amerika Birleşik Devletleri’nde popüler Saksı Bitkileri, Van Zile diyor ve havadan benzen, formaldehit, trikloretilen (TCE), ksilen ve Toluen de dahil olmak üzere kirletici geniş bir yelpazede — kaldırabilirler. Bitkiler büyümek kolay ve yapraklar doğrudan cilde uygulandığında ağrı ve tahriş tedavi etmek için bütünsel bir ilaç yapmak için kaynatın. Sadece bunu yemezler.

$29.07, Costa Çiftlikleri

Şimdi Dükkanı

6 Philodendron air cleaning plants
Farmgirl Çiçek

Philodendrons büyümeye ve formaldehit ve ksilen, tutkal ve deri bulunan bir toksin havayı temizlemek son derece kolaydır.

$52, Farmgirl Çiçek

Şimdi Dükkanı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci