Bitki Satın Almak İçin En İyi Yerlerden Online

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 29 Mart 2018
  • 939 kez görüntülendi.

1 Bloomscape buy plants online
Bloomscape

Bloomscape yetişkin ve pre-Saksı Bitkileri, bir kutu çıkar ve çok sevgi var sana gönderir. Büyük bitkiler satın, 48″ de uzun saatler ve eve taşımak için gerçek bir ağrı olabilir bir Cennet, bu Kuş gibi bu hizmet özellikle harika.

Bloomscape da önemli ipuçları verir ve zor ışık ne kadar ihtiyacı olduğunu, ve evcil hayvan dostu ise bitki büyümek nasıl söyler yararlı bir arayüzü var. 50 TL üzeri tüm bitkilerin ve bitkiler üzerinde ücretsiz kargo ücretsiz verir.

$195, Bloomscape

Şimdi Dükkanı

2 Farmgirl Çiçek buy plants online
Farmgirl Çiçek

Bu bitki güzel görünüyor değil sadece, çok fazla doğrudan güneş ışığı yakaladığınızda size yardımcı olacaktır. Farmgirl Çiçek çuval bezi yaşama ücreti, sağlık yardımları alma ve güvenli koşullarda çalışan Amerikalı çiftçiler tarafından yetiştirilen çiçek ve ev bitkileri sarılmış satıyor.

$48, Farmgirl Çiçek

Şimdi Dükkanı

3 Eşik buy plants online
Eşik

Eğer bir etli canlı tutmak kendine güvenemiyorsan, Eşik yeşillik hobi bandırmak için iyi bir yerdir. Sill Tesisi Vaadi altında ‘,’ satın aldıktan sonra bir yıl için bazı bitkiler dönebilirsiniz.

Eğer Philodendron burada biraz, ölü aramaya başlarsa, henüz yeşil başparmak için bir umut vardır. Dostu tencere ya da sadece ucuz bir tarafta kalmak için bitki kendisi satın Eşik var İnstagram bir bitki almak için seçebilirsiniz. Eşik de 50 $siparişlerde ücretsiz Pilea bir peperomioides 30 gün ve hediyeler ücretsiz verir.

$9, Eşik

Şimdi Dükkanı

4 Amazon buy plants online
Amazon

Amazon bir şey, 20 succulents bu ürün yelpazesine dahil. Amazon bulma ve kendi sitesinde canlı bitkiler satın alma işlemi kolaylaştırılmış olan geçen yılın sonlarında, bahçe dükkanı başlattı. Bitkiler ihtiyacınız ve hızlı onları ihtiyaç halinde bitkiler bir ton Amazon Prime mevcuttur.

20 $39,99, Alışveriş Succulents

Şimdi Dükkanı

5 Trouva buy plants online
Trouva

Online bir ananas bitki almak ve kapınıza sevk var. Sadece bunu yemem altın meyve altın bir çağda yaşıyoruz. Süs. Bu ananas bitki Londra’da Kuzey Brüksel atölyeden gelir, bitkiler ve bazı gerçekten şık dekor satan butikler bağımsız bir web sitesi, Trouva ile satılmaktadır.

$50.04, Kuzey Brüksel

Şimdi Dükkanı

6 Arazi buy plants online 
Arazi

Eve kapıda kayan Yıldız Ortanca gelen herhangi bir şeyden daha büyüleyici. (Koşarak istersen) arazi kendi sorunlarınla ilgilen, büyümeleri için gereken tüm araçları ve Malzemeleri satıyor, ama aynı zamanda kullanılabilir canlı bitkiler güzel bir koleksiyon var.

$68, Arazi

Şimdi Dükkanı

7 Urban Outfitters buy plants online
Urban Outfitters

Karavanlar slip-ons ve altın masa dekoru rose satın alabilirsiniz aynı yerde, küçük bitkilerin küratörlüğünü demetleri gibi tropik hava bitkilerin bu çeşitler olarak alabilirsiniz.

$35, Urban Outfitters

Bana Dükkanı

8 Etsy buy plants online
Etsy

Etsy online bitkiler satın almaya gelince bir Cennet Bahçesi. Hemen hemen aklınıza gelebilecek herhangi bir (yasal) bitki gibi Lily bu hava temizleyici bitki Barış olarak sunan bir satıcı bulabilirsiniz. Nefes ve uyku yardımcı birçok bitkilerden biri.

$10.20, PrettyİnGreenPlants

Şimdi Dükkanı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ