Ünlü Makyaj Sanatçısı Sir John Geri İç Tasarım Kökleri Gider Tutku Projesi:

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 29 Mart 2018
  • 706 kez görüntülendi.

Sir John Barnett hayırı cevap olarak kabul etmiyor. Belki Karli Kloss, Joan Smalls ve Beyoncé için gelen ünlü müşterilerinin bir listesini topladı adam daha belirgin karakter özelliklerinden biri.

Ünlü makyaj sanatçısı hakkında bilinen çok az ne tasarımı başladı, sanat tarihi okuyan ve görsel şölen bir tür oluşturmak için, Barney ve Bergdorf Goodman gibi high-end mağaza satış takım oluyor ancak.

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

Bu yıl, Sir John, diğer Doğu Bardak puanları gibi, elledecor.com iç tasarım dünyasına dönüşünde muse oturdu LA için decamped.

İlgili Hikayesi
Beyoncé Bir Sonraki Tasarım Projesi İlham Verelim

Bu yüzden tam olarak pencere yüklemeler yapıyordun ne zaman ve nasıl makyaj çevirmek mi?

Atlanta Sanat Tarihi için okula gittim. Atlanta ayrıldım ve New York’a 19 MAC konumu SoHo Bloomies açmak için harekete geçti. Makyaj bir süre için çalışıyordum, MAC 22 geç kaldığım için gidelim, sonra görsellere girdim.

Görsel olarak ilk işim Bendel oldu. Tatil windows yaptım. Ayrıca Calvin Madison üzerinde çalışmak için, orada görseller yaparken kullandım.

Sadece bunu yapmak için üniversite derecesi kaldıraç mü?

“Hayır” kelimesini inanmıyorum. Biri sana Evet verene kadar git.

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

Bendel çalışıyordum ki bu adamlar ağaçları ve vinçlerin büyük kamyonlar getirerek gördü ve düşündü: “Aman Tanrım, bu çok eğlenceli görünüyor.” Görsel pazarlama Müdürüne gittim ve dedim ki, “Hey, bu işe nasıl alabilirim?” Güldü ve dedi ki, “deposunda gece gece geçirmek zorunda kalacaksın.” Orada görsel ekibin bir parçası oldum ve makyaj 2 yıldır gidiyoruz.

Bir çok insan bunu bilmiyor bile.

sir john makeup artist
Nikko Lamere

Eğlenceliydi. İşe gitmek için her gün bir hikaye yaratıyorsun. Bazen gibi, “süper emek yoğun olduğunu bugün bir kanepe inşa Edeceğiz,” ya da başka bir çılgınlık vardı. Ellerimde Nasır var, ama çok eğlenceli ve yaratıcı ve farklı bir şekilde ellerimi kullanmama izin verdi.

Reklam – Reklam Aşağıda Okumaya Devam Aşağıda Okumaya Devam Edin

“Hayır” kelimesini inanmıyorum. Biri sana Evet verene kadar git.”

Güzellik sektöründe, her zaman aynı kişileri takip ediyoruz, ama makyaj sanatçıları söylüyorum, her zaman diğer makyaj sanatçıları takip etme. Kaş için olanı eğer YouTubers takip ederseniz, onların yüzündeki lay far istiyorlar nasıl bir bakış açısı var, ya da biliyorlar. Ama eğer bu gibi, bir müzeye gitmek, bazı boya 2000 rengi yanakların üzerine yıkanmış eski resim, ve yıl uygulandı nasıl gidebiliriz çok geniş bir yelpazede ya da sıra dışı bir görünüm istiyorsanız, o zaman daha geniş bir bakış açısına sahipsin. Daha fazla tekrar müşteri ya da moda yönetim veya hikayeleri için hikaye panoları yapmak insanlara getirmeniz gerekecek.

Daha sonra ne oldu?

[McGrath] Pat tanıştığımda görseller bıraktım ve bütün sahnenin içine sokmak var. Bir süre MAC dedi, “Hepimiz eski MAC arkadaşları Queens striptiz kulübünde makyaj yapıyorsun olan bir arkadaşım, biraz makyaj yap gelip her gece para kazanmak istiyor musunuz Condé Nast asistan olarak makyaj yapıyordum?” Ben de, “bilmiyorum,” dedi, “dolar 600 $bir gece.” “Buradayım.”dedim.

Bu yüzden de yapıyordu. Sabah moda yapıyordum, düz Annie Leibovitz ve Mario Testino ile yayın setleri striptiz kulübüne gidiyor.

Pek çok diğer ünlüler B ve Naomi tanışana kadar bir süre için yaptım. Priyanka Chopra, Karli ve Joan benim en iyi arkadaşlarım.

Bu benim hikayem.

sir john makeup artist
Getty Images

Nerede iç tasarım ve makyaj arasında paralellik görüyor musunuz?

Bir hikaye yaratmak ve denge ve uyum yaratıyor bu hoş bir şey. Örneğin, editörler beni arayıp, “bu yıl Beyoncé için Grammy yaptığında veya bazı ünlüler ile çalışırken, ne gider?” Açıkçası, uyum. Sadece benimle ilgili değil, saç stilisti ya da giyim kendisi hakkında değil. Fikir hepimiz nasıl düzenlenebilir veya bu değişimi, ne büyük bir genel resim yapar.

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

Aynı şey [at] ev olur. Makyaj rutin başlatın ve o etrafında çalışır kırmızı mat bir dudak veya belirli bir elbise ve her şey giymek için gidiyoruz biliyorum. Evim ile aynı şey, ben bu zümrüt kanepe veya sarı aşk koltuğu ile. Bu deyimi parçalardan birini al ve etrafında başka herşeyi yapıyorsun. Her şey bir odak noktası etrafında bir aksesuar karıştırıcı boppity bu boop olur.

Yeni yer bahset. Yakın Doğu kıyısından Batı kıyısına taşındı. Ne arıyordun?

NY büyük ve ruhum hala orada, ama sadece farklı kat planı istedim. Ve arka bahçesi istedim. Henüz yok. Yeni taşındık, yani bir daire var ama bir ev için şu anda bakıyoruz. Hava iyi, süper sakin, duygusal durumu benim için daha iyi olur.

“Düz Annie Leibovitz ve Mario Testino ile yayın setleri striptiz kulübüne gidiyordu.”

New York her şey var, ama… havası değişti. 2001 yılında taşındım ve bir ruh daha vardı. Rüya arayışı içinde sanatçılar olduğumuz için hepimiz gün içinde New York’a yolculuk yaptı nedeni budur. Ama şimdi rüya şişe hizmet, ticaret, eğer bir partide büyük bir kredi kartı koyarak bir bankacı ya da değilsen, artık seninle ilgili değil. Bu adamlarla ilgili değildi, güzel giyinmiş ve diğer sanatçıların ilham kaynağı olan eğlenceli, havalı çocuklar. Los Angeles’a bir değişim ve büyük bir göç var, ve NY geri bazı alır umarım.

Yani, yeni bir yerdesin. Ne için gidiyoruz tarzında tarif edersiniz? Hayalinizdeki ev neye benziyor?

Güzellik felsefem büyüsü. Bir minimalist değilim. Güzellik kariyerimde, kadınların kendileri gibi yapmayı seviyorum. Ağır bir vakıf veya İnstagram kaşları Lake olmalarını istemiyorum. Benim için, sonsuza kadar yinelenen şık zımba. Güzellik 1930 ve 40’lı yıllarda olanları seviyorum. Mobilya, Hollywood regency dönemine ait olanları da seviyorum.

sir john makeup artist
Nikko Lamere Reklam Aşağıda Okumaya Devam Edin Aşağıda Okumaya Devam Reklam – –

Bu belgesel Elizabeth Taylor ve Richard Burton ona verdiği emerald suite izledim çünkü zümrüt kadife bir kanepe var nedenidir. Düşündüm, “Bu muhteşem!” Ama büyük bir zümrüt alabilir miyim, yani evime aynı şeyi dahil edebilirsiniz ben ve benim için bir kanepe var.

Makyaj açısından, göz rengi renkli bir göz kalemi veya bir yıkama olur. Her şey göreceli ve sevdiğin bir şey bulma ve noktalama duygusu izin verir.

Ne bu harika parçalara sahip artık liste yapmak için evinize gelecek?

Bir ev arıyorum. Bu geçici bir ev.

İlgili Hikayesi Bedroom rugs
24 Yeşil Oda Tarzı İle Filizlenen

Güzellik müşterileri ev tasarımı uzmanlık herhangi bir haber var mı?

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

Kesinlikle. Tüm bu tür şeyler beni heyecanlandırıyor farkında değiller. Mutlu duvarlarıma serin yeni bir kilim veya bir şey beni rahatsız ediyor.

Bu büyük Kare var, ve yapmak istediğim şey 3 metre boyunda ve 3 metre onlara bir şey koymak istiyorlar. Serin ve sadece bu büyük Barok çerçeveleri ve hiçbir şey içinde olduğunu düşündü.

Herkes kanepe gördü. Geçen gün Beyoncé gösterdim ve rengi açık tutmaya çalışıyordu. Karli Kloss gördü, Joan geldi. Bir ortam oluşturmak istiyorum. Sadece ne ev senin değil de müzik — yemek ve eğlendirmek hoşuma gidiyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci