Yaklaşan “Ticaret Alanları” Hakkında Bildiğimiz Her Şeyi Yeniden

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 29 Mart 2018
  • 945 kez görüntülendi.

Eğer havada iken Boşluk Ticaret izledim, zaten muhtemelen TLC 2018 serinin yeniden başlatıyor biliyorsun. Hayallerim gerçek oldu biliyoruz. Bir süre ilk bölüm yayınlanıyor kadar olmasına rağmen, ayrıntılar zaten ortaya çıkmaktadır, bu yüzden her şeyi topladık bu makyaj şovu mucize hakkında haberdar yardımcı olmak için biliyoruz.

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

1. Yeniden 7 Nisan galası olacak.

Saat 21: 00 EST/08: 00 CST çok beklenen sezonun ilk bölümü yakalamak için DVR ayarlayın.

2. İlk fragman kahkaha ve DRAM ton vaat ediyor.

Orijinal seri, ana Paige Davis, marangoz Ty Pennington gibi sık bir göz atmaya izle ve tasarımcılar eylem Yip ve Genevieve Gorder Vern — ve de yeni oyuncular tanımak.

3. TLC her Cuma galasına önde gelen tekrarları yayınlanıyor.

Yani 7 Nisan kadar izlemek partiler başlamak için beklemek zorunda değilsiniz!

Şarap al, bff ve rahat bir koltuk kapmak! Bu gece başlayan ve her Cuma premiere @tlc bizim için önde gelen Ticaret Alanlar eski favori bölüm tüm havalandırma *olacak. Çapkınlık başlasın. akış tlcGO uygulaması göz atın ve kılavuz izle kapalı. *

Bir post tarafından paylaşılan Genevieve Gorder (@genevievegorder) Mar 16, 2014 8:05am PST

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

4. Birleşme özel TLC üzerinde ilk önce çalışır.

En sevdiğim oyuncular tüm (artı yenileri!) ana Lisa Joyner ile geçerli televizyon nasıl etkilediğini ve bu bahar geri almayı bekliyorlar onlar hakkında en çok istedikleri şeyi birlikte çalışarak, en sevdiğiniz anlarını anlatacak.

Reklam – Reklam Aşağıda Okumaya Devam Aşağıda Okumaya Devam Edin

5. Paige Davis ana için geri dönecek.

Herkes heyecanla duymak ne 19 Temmuz’da, TLC açıkladı: Paige Davis dönecek. Sevgili ev sahibi gerçekten uzun Yenileme işlemi hafta sonu anlatmak. “Geri TLC, geri, ait olduğum yere geri eve geldim, çok heyecanlıyım,” Paige TLC için bir video kaydetti.

6. Diğer favori oyuncular bizim gibi olacak.

Tasarımcılar Doug Wilson, Genevieve Gorder, Hildi Santo-Tomas, Vern Yip, Frank Bielec ve Laurie Smith tüm yeni bir görünüm yapacak. Daha iyi: Marangozlar Ty Pennington ve Carter Oosterhouse anlaşmamız da var.

7. Ve tasarımcılar çok heyecanlılar.

Aslında, birkaç tanesi sadece Ticari Alanlarda’ Facebook sayfasında show tekrar çete getirmek ve düşüncelerini bitmediği için ne yapmışlar paylaşım görüntülerini yayınladı.

Heidi Paris, Fransa ‘ da yaşamakta olduğunu öğrendik.

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

Ve Frank her şeyi barındıran şarap tadımları, yemek pişirme gösterileri ve … kaçırma da dahil olmak üzere, sadece yapıyor.

8. Yeni oyuncular ile aşık olacaktır.

Sık birlikte, ağ da göstermek için yeni yetenekleri tanıtmak, tasarımcıların Sabrina Soto tüm televizyon ev tasarım dünyasında deneyimi olan, John Gidding ve Kahi Lee dahil olmak üzere planlıyor. Brett Öğretmen ve Joanie Sprague de göstermek için marangoz olarak imzaladı.

:)) 2018 gelen Ticaret alanlarının yeni bölüm))):))))) * *tlc * n00bs biriyim!

Bir post tarafından paylaşılan John Gidding (@johngidding) üzerinde Ekim 14, 2017 2:23: 00 PST

Reklam – Reklam Aşağıda Okumaya Devam Aşağıda Okumaya Devam Edin

9. Nate Berkus ve Jeremiah Brent konuşma yapacak.

Nate ve Tasarım Jeremiah ünlü iç tasarım çift, ve yıldız, Ticaret Alanlar konuk tasarımcı olarak görünür.

10. “İzleyiciler $50,000 $100,000 için yapılan tasarımları görmek çok alışmış. Bu ilham verici olacağını düşünüyorum,” TLC icra Howard Lee TV Insider söyledi.

11. Davis en sevdiği oda bazı gelecek sezon olduğunu söylüyor.

“Bizim tasarımcılar hala aynı temel ilkeleri ile tasarım için kendilerini bastırıyorlar,” Davis E söyledi! Haber. Sonuçlar? Tüm zamanların “en sevdiğim oda.” Bizim ilgi kırılmak düşünün.

12. Yumurta kabuğu onlarca bir oda kullanılmıştır.

“Bizim tasarımcılar bir yumurta kabuğu ile yaptığı şok edici,” Howard Lee TV Insider söyledi. Ayrıca çok zor bu kez bu kadar heyecan verici kılan çok şey beklemek, ve, seyretmek için Değil, her bölüm mutlu sonla biteceğini doğruladı.

13. Gösteri için deneyebilirsiniz.

Eğer Atlanta, Baltimore ya da Los Angeles’ta yaşıyorsanız, iyi bir haberimiz var: TLC gösteri için döküm ve bu üç şehirde başlıyor. Kapı komşuları tercih edilir ve birbirlerini tanıma ve onlarla gerçek bir ilişki var (ileri) komşular olmalısınız TLC döküm site diyor. Daha fazla bilgi için TLC resmi döküm Web sitesini kontrol edin.

14. Sezon zaten çekim yapılır.

Davis kapalı kasabaya bir takas önce rulo ikonik Ticaret Alanlar kamyonun takılıyor Peki, bu ilk fotoğraf paylaştı. “Kamyonu da geri döndü!!! Tıpkı eski günlerdeki gibi. Woohoo!” Davis İnstagram yazdı.

Kamyon geri de!!! Tıpkı eski günlerdeki gibi. Woohoo!

Bir post tarafından paylaşılan Paige Davis (@realpaigedavis) üzerinde Eylül 20, 2017 11:05am PST

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

15. Oyuncular Carter Oosterhouse yanında cinsel taciz iddiaları üzerine duruyor.

(2004-2007 yılları arasında orijinal dizide oynuyordu ve yeniden ortaya çıkıyor) Oosterhouse Trading Spaces costars birkaç onu savunuyor, Haftalık Bize söyleyen ana Paige Davis dahil olmak üzere, “bu Ne büyük bir profesyonel olduğunu Carter ile benim deneyim olduğunu söyleyebilirim. Asla benim en iyi zamanım olmadı onunla herhangi bir deneyimi yaşadım. Dünya’ya düştü. Yaptığı işte çok iyidir. Ve onunla bu bölüm çalışmaktan keyif alıyorum. Hava onlar için çok heyecanlıyım.”

16. Davis ikonik saç modeli ona dönmeyeceğini söylüyor.

Yeni “Rachel olduğunu şaka için kullanılan mürettebat bazı pixie kesim ona” Paige “ve Davis olarak anılacaktır.” diyor. “İlk başta, bu sevimli tutam saç kesimi ve Carol Brady bir kask içine takla döndü,” Davis E söyledi! Haber. Yeni sezon uzun bob stili spor olacak.

Reklam – Reklam Aşağıda Okumaya Devam Aşağıda Okumaya Devam Edin

Trading Spaces’ Paige Davis üzerinde Saç kesimine 10 Yıl Sonra http://eonli.ne/2jqvDpH üzerinden @enews #tradingspaces @tlc

Bir post tarafından paylaşılan Paige Davis (@realpaigedavis) üzerinde Kasım 14, 2017 saat 4:21am PST

17. Show yayından sonra 10 yıl geri dönecek.

Ağlıyorsun, ağlıyorsun. O zamanlar, TLC tarihinde gelmiş geçmiş en başarılı gösterisi oldu ve insanlar hala bugün yetmiyor bu ev göstermek fenomen başlatmak için ilk şovdu. Chip ve Joanna teşekkür etmek kim, biliyorsunuz.

18. İnsanlar heyecanlı ötesinde.

Ve onları kim suçlayabilir? Zaten kayıt için DVR ayarlamak için kaşıntı ediyoruz.

BİZE İyi Temizlik:


.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci