2014 Dekorasyon Fikirleri

nilufer

Yazarın şu ana kadar yazılmış 30 makalesi bulunuyor.
  • 12 Şubat 2014
  • 1.305 kez görüntülendi.

2014 Dekorasyon Fikirleri

Yeni yılla birlikte değişen pek çok şey var. Bunlar arasında dekorasyonda fazlasıyla değişime uğrayan alanlardan bir tanesi. 2014 yılı dekorasyon konusunda bambaşka bir boyuta geçiş yaptığımız yıl olarak tarihe geçebilir. Bu yıl bir önceki senelere nazaran daha cesur bir yıl olacağa benziyor.

2014 dekorasyon fikirleri arasında ilk olara göze çarpan nokta iddialı renklerin kullanımı olacak gibi. Bir önceki seneden gelen ve hızla devam eden akım bu yılda fazlasıyla göz önünde olacağa benziyor. Cesur renklerin sıklıkla kullanılacağı özelliklede pembe gibi kombin edilmesi kısmen de olsa zor olan bir renk oldukça popüler durumda. Tabi ki bir önceki seneden beri saltanatını koruyan sarının tahttan inip inmeyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

2014 dekorasyon fikirleri desenler baz alındığında baştan aşağıya değişime uğruyor. Bir önceki senede desenler ağırlıklı olarak geometrik şekilde ve keskin iken yeni yılla birlikte bu keskinlikten eser dahi kalmıyor. Yeni yılla birlikte hayatımıza daha organik, oval şekiller giriyor. Dikkat edilmesi gerek bir konu çünkü yeni yıla ayak uydurmak adına görsem olarak en çok dikkat çeken noktalardan bir tanesi de bu oluyor. Ekose ise geçmişten günümüze bir bağ kurmak isteyenler için tekrardan moda olmuş durumda. Ekosenin eskimeyen bir havası var ve bunu kanıtlar nitelikte ki tekrardan popüler oluşu, ilerleyen dönemde bir çok noktada karşımıza çıkacağa benziyor. Evinizde bir duvarı ekose duvar kağıdı ile kaplamak iyi bir fikir olabilir. 2014 dekorasyon fikirleri doğunun izlerini bir önceki senede olduğu gibi taşımaya devam ediyor. Bir önceki sene daha çok Hint kumaşları popüler durumdaydı fakat yeni yılla birlikte bu anlayış yerini ipek ve kadifeye bırakmış durumda.

 

YAZARIN SON YAZILARI
2014 Dekorasyon Fikirleri - 12 Şubat 2014
Ev Fayans Modelleri - 12 Şubat 2014
Avize Modelleri - 12 Şubat 2014
Renkli Salon Dekorasyonu - 12 Şubat 2014
2014 Mobilya Dekorasyonu - 12 Şubat 2014
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci