2014 Perde Modelleri

nilufer

Yazarın şu ana kadar yazılmış 30 makalesi bulunuyor.
  • 11 Şubat 2014
  • 1.392 kez görüntülendi.

Bir evi ev yapan birçok unsurdan söz edebiliriz. Koltuklar, televizyon, yatak odası, masa vs gibi daha bir çok eşya, evlerde olmazsa olmaz konumundadır. Fakat günümüzde bir evi ev yapan asıl özellikler perdeler ve halılardır. Özellikle perdenin olmadığı bir ev, ne denli güzel dekore edilmiş olursa olsun her zaman için eksik kalacaktır. Bunun içindir ki bir eve yerleşildiğinde perde en çok özen gösterilen parçadır.

2014 perde modelleri arasında en çok dikkati çeken perdeler zebra modelli perdeler oluyor. Zebra modelli perdeler görüntü olarak piyasadaki en şık ürünlerden bir tanesi konumunda. Bakıldığında ciddi anlamda göze hoş gelen bir yapısı var. Ayrıca stor perde görevi de gördüğü için, stor perde taktırmayı düşünenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Temizlemesi de son derece basit. Sadece kuru bir bez ile üzerindeki tozu almanız yeterli oluyor. Dikey perdelerde en az zebra modelli olanlar gibi trend durumdaki perde modellerinden bir tanesi .Dikey perdeler bir mekanizma üzerine yerleştirilmiş perdelerden oluşuyor ve kullanımı son derece basit. Fonksiyonel yapısı sayesinde hem şık hem de kullanışlı perdelere sahip olabiliyorsunuz.

2014 perde modelleri arasında belki de en farklı tarz plise perde modelleridir. Plise perdeler kendine has petekli bir yapıya sahip. Bu petekli yapının amacı ve avantajı ise, evlerin dışına yapılan cephe kaplaması gibi ısı yalıtımı özelliğine sahip olmalıdır. Yani enerji tasarrufu sağlayan bir perdeden bahsediyoruz. Göze güzel gözükmesinin yanı sıra fonksiyonel yapısı sayesinde en çok tercih edilecek ürünlerden bir tanesidir. Fakat fiyat olarak bütçeleri biraz da olsa zorlayabilecek bir düzeyde, bunu da belirtmemiz gerekiyor. Son yıllardın modası olan stor perdeler, 2014 perde modelleri arasında da yerini almış bulunuyor. Ayrıca güneşlikler de genellikle koyu renklerin tercih edilmesi modaya uymak adına doğru tercih olacaktır. Bordo ve altın sarısı gibi renkleri güneşliklerinizde kullanabilirsiniz.

YAZARIN SON YAZILARI
2014 Dekorasyon Fikirleri - 12 Şubat 2014
Ev Fayans Modelleri - 12 Şubat 2014
Avize Modelleri - 12 Şubat 2014
Renkli Salon Dekorasyonu - 12 Şubat 2014
2014 Mobilya Dekorasyonu - 12 Şubat 2014
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci