2014 Yatak Odası Dekorasyonu

  • 06 Şubat 2014
  • 1.465 kez görüntülendi.
2014 Yatak Odası Dekorasyonu

 Yatak odası, güne “merhaba” dediğimiz yerdir. Gözümüzü ilk açtığımızda karşımızda ne denli huzur ve enerji verici bir görüntü ile karşılaşırsak güne de o kadar pozitif duygular ile başlayabiliriz. Bu nedenle 2014 yatak odası dekorasyonu daha çok sadelik üzerine kurulmuş durumda. Yatak odası dekorasyonunda gerekli dokunuşları yapmayı başarabilirseniz eğer, güne başlarken ve günü bitirirken o kadar iyi düşüncelere sahip olabilirsiniz.

2014 yatak odası dekorasyonu rahatlık ve şıklığın bir arada sunulduğu bir trendi beraberinde getiriyor. Ne sadece şık nede sadece rahat bir yatak odası dizaynı tam olarak istenilen sonucu vermeyecektir. Bu yüzden her iki unsuru da aynı potada birleştirmeyi başaran modeller en doğru tercihler olacaktır. Bu yıl beyaz ve krem gibi açık renklerin yılı olacağa benziyor. Bu tarz açık renkler insanlara her daim saflığı ve temizliği simgelediği için yatak odanıza girdiğinizde size de aynı çağrışımı yapacaktır. Ayrıca 2014 yatak odası dekorasyonu konusunda işlevsellik hususunu asla göz ardı etmemeniz gerekiyor. Özellikle ebat olarak küçük ölçekteki yatak odaları için bahsettiğimiz işlevsellik daha da önemli bir konu haline geliyor. Küçük yerlerde daha çok dar mobilyalara ve sürgülü gardırop gibi fonksiyonel tercihlerde bulunmak sizin için yararlı olacaktır.

Deri detaylar bu sene sıklıkla karşımıza çıkacağa benziyor. Son yıllarda moda konusunda en çok tercih edilen detay olan deri, nihayet 2014 yatak odası dekorasyonu konusunda da gerekli önemi görmeye başlamış bulunuyor. Ayrıca yeni yılla birlikte nostaljik bir görünümün elde etmek adına eskitme mobilyaları fazlasıyla görebiliyoruz. Bu sene eskitme mobilyalar yatak odası dizaynında sıklıkla karşımıza çıkacak. Önceki senelerde olduğu gibi bu senede yatak başlıkları kullanıldığını görebiliyoruz. Genel hatlarıyla sade olarak tasarlanmış yatak odasına biraz olsun hareket katmak için yatak başlıkları kullanıldığını bilmenizde fayda olacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci