2017 Doğru perde seçimi

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 21 Ekim 2016
  • 2.058 kez görüntülendi.

Dekorasyon konusunda en önemli noktalardan birisi de doğru perde seçimidir. Perdeler genellikle evlerin mimarisi ile çok yakından ilişkili olmaktadır ve çeşitli formlarda karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle iç mekanların doğal odak noktaları olan pencerelerin dekorasyonu önemli bir konudur. Bir evin iç dekorasyonu hakkında genel bilgi edinebilmek için perdelere bakmak yeterli fikir verir.

Dekorasyon bir bütün olarak O Evren Dizayn ediliş tarzını, evin sahibinin yaşam stilin stilini ortaya çıkarır. Perde seçimi yaparken Öncelikle dikkat edeceğiniz şey perdelerin maliyetinin bütçenize uygun olmasıdır.2017-perde-modelleri

Genellikle güneşli atmosferden mahrum kalmak istemeyenler hafif tül perdeler kullanmaktan yanadırlar. Böylece güneşin bütün ışınlarından ziyadesiyle istifade edebilirler. Stor kullananlar biraz daha fazla kapalı kalmayı tercih edenlerdir.

Mahremiyetin ön planda olmasını istiyorsanız perde olarak Stor Perde kullanmanızı tavsiye ederiz. Son yılların modası olan kumaş perdeler, ışığı yarı geçirgen kumaşlar çok ilgi görmeye başladı.

2017 perde modası fonlarını portakal rengi yeşil renk mavi renk ve kırmızı rengi oluşturuyor. Lila leylak şeftali ve pembe renkler özellikle yatak odalarının perdeleri için en çok tercih edilen renkler.

Evinizdeki perdelerin modern bir etki yaratmasını istiyorsanız mavi denizci şeritlerinden oluşan figürler ve keten kumaşlar kullanabilirsiniz. Tarzınızı bütçenize göre ayarlamak, biraz kısıtlayıcı olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci