Cam Aksesuarları

Fatma

Yazarın şu ana kadar yazılmış 25 makalesi bulunuyor.
  • 09 Mart 2015
  • 1.946 kez görüntülendi.

Cam aksesuar en sevdiğim dekorasyon malzemelerinden birisidir. Camın doğallığının dekorasyona ayrı bir enerji kattığını düşünüyorum.

Cam aksesuarlarını evinizde farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Belli bir cam objenin kolleksiyonunu yapabilirsiniz. Burada olduğu gibi cam şişeler bir arada çok güzel duruyorlar.

Renkli cam vazolar da bir arada çok şıklar. Özellikle renk birleşimi muhteşem olmuş. Siz de evinizin rengine uygun cam objeleri toplayarak dekorasyonunuzda hoş bir etki yaratabilirsiniz. Mavi ve yeşil tonları bir arada harika görünüyorlar. Pembe-yeşil, mor-yeşil gibi tonları da evinizin renklerine göre kullanabilirsiniz.

Renksiz cam kavanozların içerisine çeşitli malzemeler koyarak onlara renk katabilirsiniz. Örneğin pembe düğmeler, mavi nazar boncukları vs. cam kavanozlarla harika görüneceklerdir. Siz de bu şekilde fazla bir harcama yapmadan evinize hoş bir renk katmış olursunuz.

Cam aksesuar deyince opalin fotoğrafı koymadan yapamadım. Opalin en sevdiğim malzemelerden birisidir. Beyaz taş opalinler bir arada çok ama çok güzel görünüyorlar.

YAZARIN SON YAZILARI
Sandalye Raf - 19 Mart 2015
Banyoda Çift Lavabo - 14 Mart 2015
Dikiş Makineniz - 12 Mart 2015
Evinizin Koridoru - 10 Mart 2015
Cam Aksesuarları - 9 Mart 2015
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci