Küçük Balkonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 21 Nisan 2016
  • 2.141 kez görüntülendi.

Balkonlar genelde evin fazla eşyalarının ve kombinin konulduğu yerler olarak kullanılıyor. Balkonların da evimizin bir parçası ve güneşli günlerde kullanabileceğimiz bir yaşam alanı olarak dekorasyon yapılabileceği fikri son zamanlarda daha çok yaygınlaşıyor. Balkon dekorasyonu denildiği zaman ilk akla gelen annelerimizin balkonda yetiştirdiği çiçekler ve balkondaki beyaz plastik sandalyeler akla geliyor hemen. Bu durum balkonların küçük olması sebebiyle dekorasyona uygun olmadığı kanısı oluşmuş olsa da bu yanlış bir algıdır. Evinizin tüm alanlarında uyguladığınız ev dekorasyon fikirlerini küçük balkonlar içinde kullanabilirsiniz.

Küçük balkon dekorlarında yapılacak katlanabilir veya gizlenebilir balkon masaları ile sabah kahvaltılarınızı ve akşam yemeklerinizi balkonunuzda yemenin tadını çıkarabilir, dikey balkon bahçeleri ile balkonunuzda yer kaybetmeden çok daha fazla çiçek için alan kazanabilirsiniz.

Küçük balkonların dizaynları yapılırken canlı renklerin tercih edilmesi ufak balkonları daha ferah ve canlı bir mekan olarak gösterecektir. Çiçeklerin sergilenmesinde büyük önemi olan balkonlarda el becerileriniz ile kolayca yapabileceğiniz dikey bahçeler küçük balkonlarda size çok fazla yer kazandıracaktır.Küçük balkonlarınız için sizlere güzel fikirler verebilecek balkon tasarımları ve küçük balkonlar için  dekorasyon fikirlerini aşağıdaki resimlerde beğenilerinize sunuyoruz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci