Paletlerden Yapılan Tasarımlar

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 06 Şubat 2016
  • 2.999 kez görüntülendi.

Hepimizin bildiği gibi dekorasyon yaratıcılık işidir , hayal gücünün tasarım ile buluşma noktası sonucunda ortaya harika ve farklı tarzlar çıkar. Evinize kendi yaptığınız aksesuarlar , eşyalar ile daha orjinal bir hava kazandırabilirsiniz , hiç bir maliyeti olmadan şık ve dikkat çekici bir görünüm elde etmek kadar güzel bir his yoktur.  Buna en güzel örnek olarak eski ahşap paletleri gösterebiliriz , ahşap paletler ilk bakışta ev ile alakasız , amacı belli olan ahşap bir araç olarak görünse’de yazımızda hazırladığımız ahşap paletler ile tasarlanmış birbirinden güzel ve yaratıcı mobilyaları gördüğünüzde şaşırabilirsiniz.

Hani derler ya kırk yıl düşünsem aklıma gelmez , işte tam bu şekilde ,  yaratıcılık , özgün fikirler işte burada devreye giriyor dekorasyonda  , eski kullanılmayan paletler ile inanılmaz tasarımlar ortaya çıkarılmış , dekorasyona ayrı bir hava ve estetik kazandırmış.

Eski ahşap paletlerin ayrıca daha sıcak ve samimi bir havası var , ahşabın doğallığını evinizde kullanmak isterseniz kesinlikle bu şekilde tasarımlara yer vermelisiniz evinizde.

Ahşap Paletler ile dekorasyon adına neler yapılabilir ?

Mesela paletler ile çok şık orta sehpalar yapılabiliyor , hatta biraz daha geliştirip tekerlekler ile daha kullanılabilir bir tasarım ortaya çıkabilir . Ahşap paletler güzel şekilde boyandıklarında daha renkli ve dekorasyona renk kazandıran tasarımlar haline gelebilirler , mesela yatak odalarında renkli komodin olarak kullanabilirsiniz , yada ahşap paletler ile çok şık şaraplıklar yapabilirsiniz.

Geniş balkonlu bir eve sahipseniz eski paletler ile çok şık sedirler tasarlayabilirsiniz , basit ve hızlı şekilde balkonunuz için harika bir oturma köşesi için oldukça ideal .  Galerimizde hazırladığımız ahşap paletler ile yapılan mobilyalar size ilham verecektir .

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci