Perde Fikirleri

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 04 Nisan 2014
  • 1.944 kez görüntülendi.

Her Evin, Her iş yerinin aklınıza gelebilecek çoğu yerin değişilme yenidir aslında perdeler. Evimizde olmazsa olmazımız perdelerdir, çünkü perdeler evimizin en şık durumda gösteren bir baş yapıtıdır. Perdeler çok modelleri , çok çeşitleri vardır. Bizlerde burada en güzel ve en çok tercih edilen perdeleri sizlere sunmak istedik. Çünkü evimizin en büyük kombinesi perde bu yolda baş mimarımız. Perde Fikirleri konusunda bizler en seçkin markaların en iyi örneklerini sunmak istedik. Çünkü evimizdeki perde seçimlerinde bariz hatalar yapabilmekteyiz. Bu hatalarda evimizin hangi odası olursa olsun, ona uygun bir perde bulamamaktayız. Bul sakta aman perde işte deyip geçiştiriyoruz. Aslında çok büyük bir yanlış yapıyorsunuz. Evin en büyük göstergesi perde bu konuda dili olsa aslında sizlere kızabilir. Hadi perdenin dili biz olalım sizlere perdenin dilinden konuşalım.

Beni beğenerek seçtiniz, o kadar yer gezdiniz ettiniz beni evinizin en özel yerine getirdiniz. Peki siz bana bakarken mutluluk , huzur güzellik görüyorsunuz, ben peki olduğum odanın güzelliğini göremedikten sonra nasıl yansıtayım kendimi, diyebilir.

Çünkü perde kendini güzel gösteriyorsa evin odası’da güzel gözükmek zorunda. Çünkü Perde evin odasındaki mobilya’dan sehpasına , Çiçeğinden , duvardaki tabloya göre kombine eder kendini.

Aşağıda vereceğimiz örnek resimlerde görebilirsiniz bir birleriyle nasıl uyumlu halde tamamladıklarını.

 

Harika-perde-fikirleri-1 Harika-perde-fikirleri-2 Harika-perde-fikirleri-3 Harika-perde-fikirleri-4 Harika-perde-fikirleri-5 Harika-perde-fikirleri-7 Harika-perde-fikirleri-8 Harika-perde-fikirleri-9 Harika-perde-fikirleri-10

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci