Yatak Odalarına Perde Dekorasyonu

eurobilisim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 385 makalesi bulunuyor.
  • 22 Ocak 2016
  • 1.228 kez görüntülendi.

Yatak odanız için perde seçimi oldukça önemli ve kritik bir karardır. Amacınıza göre seçebileceğiniz ve farklı atmosferler yaratacak birçok perde fikri sunuyoruz. Yatak odaları sabah uyandığınızda ilk gördüğünüz ve gece uyuyabilmek için uygun olması gereken bir mekandır. Bu nedenle bu mekanın perdeleri de önemli bir yer tutar. Perdeniz, dışarıdan odanızın görünmesini engellemek dışında önemli bir iç mekan tamamlayıcısıdır. İçinizi sıkacak, odanızı karmaşık veya küçük gösterecek bir perde kullanmaktansa, içinizi açacak, güne sizi güzel başlatacak bir perde seçmelisiniz.
Stor, fon veya tül perde kullanmanız yatak odanızın dekorasyonuna ve kişisel tercihinize göre değişebilir fakat odanızı boğmamak ilk dikkat edeceğiniz şey olmalı. Ayrıca hijyen ve sağlık açısından toz toplamayan, temizliği kolay olan perdeler seçmelisiniz. Yatak odalarına önerilecek perde fikirleri, renk, desen, kumaş ve kullanım amacına göre farklılık gösterecektir. Yatak odanızda yatak, dolap veya diğer eşyalarınızı ön plana çıkartmak istiyorsanız duvar renginizle aynı tonda perde seçmenizi öneriyoruz. Eğer sade renklerde mobilyalarınız varsa cıvıl cıvıl desenli ya da düz renk olsa bile canlı bir renk seçmeniz iyi bir tercih olacaktır. Yere kadar uzun kalın kumaşlı ve ana renklerde seçeceğiniz perde, yatak odanıza çok şık ve modern bir görünüm katacaktır.

Yatak odalarına perde fikirleri

yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri2 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri3 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri4 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri5 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri6 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri7 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri8 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri9 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri10 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri11 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri12 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri13 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri14 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri15 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri16 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri17 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri18 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri19 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri20 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri21 yatak-odaları-perde-dekorasyon-fikirleri22
Yatak başlığıyla uyumlu renk veya mobilyalarınızın rengiyle uyum olacak bir renk tercihinde bulunduğunuzda yatak odanız daha düzenli ve kararlı bir tasarıma sahip olacaktır. Daha dikkat çekici ve etkili bir yatak odası için perdenizle kontrast yaratmanız çok etkili olacaktır. Gündüzleri gün ışığını daha çok almak istiyorsanız, gece kullandığınız kalın perdeyi şık bir şekilde toplayıp sadece tül perdenizi kullanabilirsiniz ama içte kalan tül perdenizi beyaz, krem gibi açık ve gün ışığıyla uyumlu renklerde seçmeniz odanızı ferahlatacaktır. Özellikle küçük mekanlarda daha açık ve hafif perdeler kullanarak, yatak odanızı olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci