Yeni Giyinme Odası Modelleri

  • 15 Nisan 2014
  • 1.331 kez görüntülendi.
Yeni Giyinme Odası Modelleri

Artık Evlerimizin dizayn edilişi, yeni binalarda usta mimarlara kalmış bir olay oldu. Mimarlar kendi düşüncelerini projelendirip sizlere güzel bir hayat sunmak için çaba sarfetmekten yanalar. Çünkü mimarlık hayalleri gerçekleştirme olasılığı.

Yeni Giyinme Odası Modelleri yapımında günümüzün artık yeni evlerde ayrı bir görsellik vermeye gayret gösteriyorlar bizlerde burada örnek oluşturabilecek, resimleri sizlerle sunmaya çalışacağız.

Gün içinde, gündelik kullandığımız kıyafet, iş için giydiğimiz, yatarken giydiğimiz pijama derken bir çok kıyafet giyilmiş, ama kirletmeyi tekrar giyinme sırasını beklerken odanın bir kenarında duruyor olabiliyor. Odada bulunan askılığa sığmayan kıyafetleri nereye koyacağımızı bilemeyiz. Kirli değildir kirliye atamayız, temiz değildir dolaba kaldıramayız. Çoğu zaman da hızla giyinip çıkarılan kıyafetler odanın bir kenarına atılıverir. Konut projelerinde eğer yeterli alan varsa küçükte olsa ebeveyn yatak odasının yanına bir giyinme odası yapılmalı bence. Küçükte olsa, bir gardırop sığacak, rahatlık giyinme işlemi yapılabilecek, içinde aynalar ve yeterli sayıda askı ve raf bulunan bir giyinme odası işlerimizi kolaylaştırabileceği umuyorum.

 

 

evlerde-giyinme-odaları-1 evlerde-giyinme-odaları-2 evlerde-giyinme-odaları-6 evlerde-giyinme-odaları-7 evlerde-giyinme-odaları-9 evlerde-giyinme-odaları-10 evlerde-giyinme-odaları-13

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
su tesisatci